Videofilmowanie i kamerzysta na wesele Lublin

Paweł Kamiński wita na swojej stronie internetowej

Jestem częścią młodego, zgranego zespołu, dla którego fotografia i videofilmowanie stanowi ogromną radość. Kochamy robić właśnie to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy :)

Kamerzysta na wesele

Głównym celem naszej działalności jest uchwycenie w kadrze emocji: szczerego uśmiechu czy łzy wzruszenia, spływającej po policzku. To właśnie staramy się pokazać, kiedy realizujemy dla naszych klientów wideofilmowanie. Wiemy, jak ważne są dla Was detale: podwiązka, spinki czy kolczyki, dlatego nie może ich zabraknąć na zdjęciach. Rejestrujemy je także wtedy, gry robimy dla Was videofilmowanie.

Film nie może być za długi, bo przecież dużo wcale nie znaczy dobrze! Nasz kamerzysta na wesele odpowiada za to, żeby wideofilmowanie dostarczyło Wam takich efektów końcowych, jakich oczekujecie. Aby gotowy film był interesujący, cały czas powinno się na nim dziać. Firma wykonująca videofilmowanie musi więc zadbać nie tylko o dobre ujęcia, ale również o ciekawy montaż poszczególnych fragmentów. Opinie naszych klientów potwierdzają, że się na tym znamy. Oto jedna z nich: „Super film, świetny montaż! Znajomi, którzy oglądali, mówią, że jest to pierwszy film, który obejrzeli do końca, nie przewijając, bo cały czas coś się działo i byli ciekawi, co będzie dalej.” Cieszymy się, że dzięki nam klienci mogą powracać do miłych wspomnień na filmie.

Fotograf ślubny

Bardzo ważną sprawą przy wykonywaniu filmu czy zdjęć jest pozostanie jak najmniej widocznym. Dzięki temu Para Młoda, jak i goście nie stresują się naszą obecnością. My zaś, wykonując fotografie czy wideofilmowanie, zyskujemy naturalność i spontaniczność w utrwalonych kadrach i ujęciach. Priorytetowa kwestia to także niewchodzenie sobie wzajemnie w pole widzenia. Kamerzysta na wesele i fotograf powinni unikać siebie nawzajem w kadrze. My jesteśmy na to wyczuleni!

Fotografia ślubna i videofilmowanie to usługi, które wykonujemy głównie w obrębie województwa lubelskiego, czyli w miastach takich jak: Lublin, Łęczna, Puławy, Zamość, Chełm, ale również w innych miejscach w Polsce.

Długo można by jeszcze tutaj pisać. A najlepsze jest w tym to, że KOCHAMY TO ROBIĆ :)

Jeśli chcesz, aby wspomnienia Twojej wyjątkowej uroczystości przygotowali fachowcy, koniecznie zadzwoń lub napisz email:

Fotograf ślubny i kamerzysta na wesele Lublin – Paweł Kamiński – tel. 513 107 718