Videofilmowanie i kamerzysta na wesele Lublin

Paweł Kamiński wita na swojej stronie internetowej

Jesteśmy młodym zgranym zespołem ludzi których fotografia i videofilmowanie cieszą. Dlatego kochamy robić właśnie to w czym jesteśmy na prawdę dobrzy :)

Kamerzysta na wesele

Głównym naszym celem jest uchwycenie emocji, prawdziwego szczerego uśmiechu czy łzy wzruszenia spływającej po policzku. Wiemy jak ważne są dla Was detale: podwiązka, spinki, kolczyki dlatego nie może ich zabraknąć na zdjęciach czy filmie.

Film nie może być długi i nudny i za to odpowiedzialny jest nasz kamerzysta na wesele. Dlatego uważamy że na gotowym filmie musi się cały czas coś się dziać. Zresztą potwierdzają to opinie naszych klientów „Super film, świetny montaż, znajomi którzy oglądali mówią że jest to pierwszy film który obejrzeli do końca nie przewijając, bo cały czas coś się dzieje i są ciekawi co będzie dalej. I to nas cieszy :)

Fotograf ślubny

Bardzo ważną i sprawą priorytetową dla nas jest być jak najmniej widocznym. Dzięki czemu zarówno Para Młoda jak i goście nie stresują się naszą obecnością a my zyskujemy naturalność i spontaniczność na naszych ujęciach. Sprawdza się to również na ujęciach fotografa ślubnego czy kamerzysty, gdzie unikamy siebie nawzajem w kadrze.

Fotografia ślubna i videofilmowanie wykonywana jest głównie przez nas w obrębie woj. lubelskiego: Lublin, Łęczna, Puławy, Zamość, Chełm ale również na terenie innych miast Polski.

Długo można by jeszcze tutaj pisać. A najlepsze jest w tym to, że KOCHAMY TO ROBIĆ :)

Jeśli chcesz, aby wspomnienia Twojej wyjątkowej uroczystości przygotowali fachowcy, koniecznie zadzwoń lub napisz email:

Fotograf ślubny i kamerzysta na wesele Lublin – Paweł Kamiński – tel. 513 107 718